—> Aplikacja w UCAS, pomoc z Twoim personal statement / motivation letter + pomoc ze znalezieniem wymarzonej uczelni i kierunku dla Ciebie!

Do każdej osoby której pomagamy (zawsze za darmo!) podchodzimy bardzo indywidualnie.

ZAREZERWUJ KONSULTACJE Z NAMI TUTAJ: https://calendly.com/sfsfpoland/ucas-marathon

Odezwiemy się do Ciebie!
P.S. JEŚLI NIE JESTEŚ Z WARSZAWY, DAJ NAM ZNAĆ - MOŻEMY ZROBIĆ KONSULTACJE PRZEZ SKYPE’A!

CHCESZ APLIKOWAĆ NA STUDIA LICENCJACKIE (BA) i wiesz już, że musisz przebrnąć z aplikacją przez system UCAS. Ale może masz jakieś pytania, lub potrzebujesz pomocy?
Nie płać firmom które życzą sobie za „pomoc” tysiące złotych. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci kompletnie za darmo! Jesteśmy na wyciągnięcie Twojej ręki :)

WAŻNE: A może dalej nie wiesz, na jakie studia się zdecydować? Nie martw się, z tym także możemy Ci doradzić po dokładnym przegadaniu Twoich zainteresowań.

P.S. W UK SĄ UCZELNIE, KTÓRE ZAAKCEPTUJĄ MATURĘ ROZSZERZONĄ Z ANGIELSKIEGO *ZAMIAST* CERTYFIKATU JĘZYKOWEGO!

15 STYCZNIA to pierwszy deadline, jeśli chodzi o aplikowanie na uczelnie w UK. Proces aplikacji to przede wszystkim poradzenie sobie z formalnościami w systemie UCAS.
Nie wiesz co to, lub wiesz bardzo niewiele? Nie martw się, przejdziemy przez to razem z Tobą, krok po kroku i bez stresu.

NASZE SPOTKANIE POTRWA OKOŁO 1 GODZINY, jeśli będziesz musieć je odwołać, daj nam znać z przynajmniej dwugodzinnym wyprzedzeniem. Jeśli zaś chcesz przyjść z kimś, też daj nam znać z wyprzedzeniem - wtedy spotkanie może potrwać nieco dłużej.

Studia w UK - to nasza specjalność. Mamy ponad 15 międzynarodowego doświadczenia na tym polu. I doskonale wiemy jak musi wyglądać aplikacja osoby, która DOSTANIE SIĘ na swoje wymarzone studia.
Z przyjemnością Ci pomożemy, od początku do końca kompletnie za darmo!