Wciąż jeszcze możecie aplikować na studia w UK zaczynające się we wrześniu 2019. Dostępny jest darmowy test UCB z języka angielskiego. Zarejestruj się na darmowe konsultacje w Polsce już dziś, wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.

University College Birmingham wyróżnia się na tle innych dzięki uczeniu na szczególnie wysokim poziomie na takich kierunkach, jak:

Tutaj możesz sprawdzić naszą pełną listę kierunków.

Większość kierunków które oferujemy jest akredytowana przez University of Birmingham, jedną z najlepszych uczelni na świecie. Nasza reputacja na którą ciężko pracujemy sprawia, że ​​jesteśmy bardzo popularnym wyborem dla studentów zagranicznych, którzy przyjeżdżają specjalnie do nas aż z ponad 60 krajów.

Jesteśmy zobowiązani do tego, by zapewnienić jak najlepsze warunki dla wszystkich naszych studentów i studentek. Mieści się w tym otwarcie nowego kampusu Moss House w 2019/20, w przypadku którego wartość inwestycji wyniosła aż 42 miliony funtów

Entry requirements for Poland

Foundation Degrees, poprzedzające studia licencjackie:

  • Świadectwo Dojrzałości (Certificate of Maturity) with a Score of 50%. 

  • English:  An overall Oral Score of 80% (Basic Level) or 50% (Extended Level) and a Written Score of 60% (Basic Level) or 50% (Extended Level) from within Świadectwo Dojrzałości (Certificate of Maturity) 

Bachelor Degrees – BA/BSc – czyli studia licencjackie:

  • Świadectwo Dojrzałości (Certificate of Maturity) with a Score of 60%.

  • English: An overall Oral Score of 90% (Basic Level) or 60% (Extended Level) and a Written Score of 90% (Basic Level) or 60% (Extended Level) from within Świadectwo Dojrzałości (Certificate of Maturity).

 

Najnowsze wiadomości dla studentów z UE

Rząd Wielkiej Brytanii potwierdził, że studenci z UE będą nadal będą płacić za studia dokładnie tyle, ile kandydaci z UK jeszcze w ramach rekrutacji na studia w roku akademickim 2020/2021. Będą też mieć nadal dostęp do wsparcia finansowego w ramach tzw. student loan, czyli kredytu studenckiego pokrywającego w całości koszty studiów, niezależnie od tego, jak potoczą się losy umowy o upuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Więcej informacji można znaleźć tutaj. 

Obywatele Unii Europejskiej którzy zaczynają studia w UK w roku akademickim 2020/21 nadal mogą liczyć na wsparcie finansowe na studia licencjackie, a także tzw. advanced learner loans oraz FE oraz wsparcie przy przyuczaniu do zawodu - niezależnie od tego, jak będzie wyglądać finalna umowa o opuszczeniu UE przez UK.

PNG Logo UCB 3.png

Dzięki swojemu umiejscowieniu w największym ośrodku miejskim w regionie, University College Birmingham jest wysoko ceniony przez pracodawców z różnych branż za zapewnienie swoim studentom i studentkom doskonałej edukacji i szkoleń skoncentrowanych na rozwoju kariery.

2023-A-V-170426-001 GF Entrance VM_woode
082A4943.jpg
EI1A3349.jpg